galerie Miroslav Král Reference

Jedinečnost okamžiku

Příběhy na fotografiích

Mnoho let zkušeností s různou technikou a fotografování za různých okolností mě vyzdvihlo z řad nadšených amatérů. Mohu tak nyní nabídnout svůj pohled jako službu i dalším.

Každá fotografie skrývá vlastní příběh a mnoho jedinečných emocí. Nabízím vám zde několik inspirujících recezní od mých klientů.

Jagosovi
manželé 2019 Dagmar a Lukáš Jagošovi

Mirovu tvorbu známe již delší dobu a styl jeho focení se nám vždy moc líbil, proto byl pro nás jasnou volbou svatebního fotografa. Naše vysoké očekávání však ještě o hodně překonal. Byla to pecka! Celý svatební den se choval nenápadně, takže jsme o něm ani nevěděli a focení tak bylo přirozené. Z výsledných fotografií jsme nadšení, jelikož dokázali přesně zachytit průběh celého svatebního dne. PS: Kromě svých fotografických dovedností se osvědčil také jako DJ v autě při přejezdech mezi foceními

Terezka
nevěsta 2018 Terezka Forbelská

Mira není jen nějaký chlápek, který se správně naučil všechny teoretické věci, například jak má vypadat kompozice, on to má jednoduše v sobě. A díky tomu, že je bohatý i vnitřně dokáže zachytit ten nejpřirozenější moment. Při focení o něm nevíte, ale když je potřeba, zachrání vás kapesníčkem, protože ubrečená nevěsta na fotkách prostě nevypadá dobře, že? Ale když to zachycuje Mira, i tehdy si připadáte krásná. S fotkou nedostanete jen kus papíru, na kterém vypadáte dobře, získáte fotografie, které jsou jak z Harryho Pottera - jako by vše ožilo a vy znovu prožíváte daný moment. A k tomu jako bonus získáte nového kámoše.

Elizabeth Shown
manželé září 2019 Hanka a Jarek Hruškovi

Svoji povahou a přístupem Mira zapadl perfektně do celého našeho svatebního dne. Jako správný fotograf nijak nevyčníval, ale dokázal zachytit každý důležitý moment. Výsledek focení byl na jedničku. Určitě můžeme spolupráci s Mirou vřele doporučit.

Elizabeth Shown
fotograf Jakub Tomšej

S Mirou je velmi příjemná spolupráce. Má milý a přátelský přístup ke klientům, dokáže vyhovět všem různým přáním a požadavkům a jeho fotografie jsou naprosto dechberoucí. Mohu vřele doporučit všem, kteří od fotografa očekávají profesionální přístup a věrné zachycení neopakovatelné atmosféry ve fotografii.

Elizabeth Shown
nevěsta 2019 Veronika Bartošková

Tvoje fotky jsou naprosto úžasný

Elizabeth Shown
manželé červen 2017 Monča a Jakub Hudcovi

Spolupráce s fotografem Mirou Králem proběhla naprosto hladce. Oceňujeme profesionální, vstřícné a přátelské jednání, a to jak při domluvě a přípravách, tak i následně po celý svatební den. Závěrečný výsledek v podobě fotografií předčil naše očekávání. Děkujeme!

Elizabeth Shown
manželé srpen 2015 Klárka a Petr Šimečkovi

Mira nám fotografoval svatbu v roce 2015. Domluva s ním byla velmi příjemná. Přijel včas, mezi svatebčany působil nenápadně, uměl zachytit ten správný okamžik. Moc krásně nám po svatbě upravil fotky a zavčas nám je dodal. Myslím, že za kvalitu práce pana Mirka Krále mluví i to, že spoustu přátel, kteří viděli výsledky jeho práce z naší svatby, se ptali na kontakt a chtěli jeho služby také využít. Moc děkujeme

Elizabeth Shown
manželé květen 2018 Verča a Staník Náhlíkovi

Den 5. 5. 2018 si budeme pamatovat na vždy a to prostřednictvím fotek. Mira uměl vystihnout každou chvilku a ty nejpěknější momenty nám pohotovně zvěčnil. Byl vždy tam, kde měl být a díky tomu máme krásnou památku na náš velký den. Moc děkujeme.

Zavřít Zoom